• Обновено
Мотоцикл Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка Број Плоча За хонда CBR 1000 RR 1000RR CBR1000RR Cbr 600 yzf р3
zoom_in

Мотоцикл Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка Број Плоча За хонда CBR 1000 RR 1000RR CBR1000RR Cbr 600 yzf

DEN 696.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
LANQIAN
Име На Модел:
PH-004
Објектот Должина:
7.7inch
Објектот Ширина:
4.3inch
Објектот Висина:
3.3inch
Објектот Тежина:
470g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Е Coustomized:
Yes
Fitment:
универзален мотор
Состојба:
100% Сосема Нов
Функција:
Мотоцикл Регистрација Плоча Држач
Бои:
Портокал/Сребрена/Црна/Сина/Gold/Зелена/Титаниум/Црвена

Слични производи во категоријата..