• Обновено
2017 Нови Силикони Електронски USB Навивам Тапан Комплет со Drumsticks Подножјето на Возилото Музички тапан
zoom_in

2017 Нови Силикони Електронски USB Навивам Тапан Комплет со Drumsticks Подножјето на Возилото Музички тапан

DEN 799.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тапан Комора Материјал:
ПВЦ
Поделени од страна на Тапан Број:
5-тапан Комплет
Дијаметар:
18-24 инчен
Макс Тон Број:
64
Музички Квалитет:
128
Стил:
Надворешен Тип На Сензор
Големина:
33*7*17cm
Број На Модел На:
W758
Тапан Подлога:
10
Тапан Глави Материјал:
силикон