• Обновено
Луксузна Tassel Алуминиум Синџир Таванот Светлина Пост Модерен Сребрена Боја Италија Стил E14 Led Сијалица Светлина Таванот Светилка
zoom_in

Луксузна Tassel Алуминиум Синџир Таванот Светлина Пост Модерен Сребрена Боја Италија Стил E14 Led Сијалица Светлина

DEN 11520.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Боја На Каросеријата:
D60cm, D70cm, D80cm
Тип На Објект:
таванот светла
Гаранција:
2 години
Број на извори на светлина:
6
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Техника:
Жица Цртање Виси
Тело Материјал:
Алуминиум,Железо
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Карактеристики:
Tassel Синџир Таванот Светилка
Број На Модел На:
01
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
10-15square метри
База Тип:
E14
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Бренд Име:
MUCHTING
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Заврши:
Никој
Е Светилки Вклучени:
No

Слични производи во категоријата..