• Обновено
Нова Модерна Луксузна Црна Кристал Лустерот Дома Осветлување Свеќа Кристал Светилка lustres de cristal Приврзоци Дневна Соба Ресторан
zoom_in

Нова Модерна Луксузна Црна Кристал Лустерот Дома Осветлување Свеќа Кристал Светилка lustres de cristal Приврзоци Дневна

DEN 9480.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Боја На Каросеријата:
Бела, Црна, Зелена, Црвена
Wattage:
31-40W
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
getop
Техника:
обложено
Карактеристики:
Модерна
Тело Материјал:
Кристално
Употреба:
празник
Гаранција:
3Years
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Број на извори на светлина:
7
Инсталирајте Стил:
Суспендирани
Примена:
Foyer
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CCC,CE
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Модерна
База Тип:
E14
Напон:
220V
Материјал:
Кристално
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
ST10005

Слични производи во категоријата..