• Обновено
Yixing Teapot Познатиот Чиста Автентични рачно изработени Зелена Muds Ден Јасно Кал Рамен Xi Ши 170cc 9 Дупка Teapots Кинески Gongfu Чај
zoom_in

Yixing Teapot Познатиот Чиста Автентични рачно изработени Зелена Muds Ден Јасно Кал Рамен Xi Ши 170cc 9 Дупка Teapots

DEN 4396.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Капацитет:
151-200ml
Материјал:
Виолетова Глина
Бренд Име:
oneice

Слични производи во категоријата..