• Обновено
16pcs/многу Бесплатен Превозот 8 големини 5-18mm виножито боја Мода Двојно Разгореа Тунел со Внатрешноста Завртка Уво Plug Месо Тунелот УВ
zoom_in

16pcs/многу Бесплатен Превозот 8 големини 5-18mm виножито боја Мода Двојно Разгореа Тунел со Внатрешноста Завртка

DEN 383.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Број На Модел На:
s
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SaYao
Накит Тип:
Телото Накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Накит Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс

Слични производи во категоријата..