• Обновено
59 игла DVI да се зголеми двојно VGA линија. 59 Игла трансфер 2VGA линија DVI картичка конверзија линија; електронски трансфер за графичка картичка
zoom_in

59 игла DVI да се зголеми двојно VGA линија. 59 Игла трансфер 2VGA линија DVI картичка конверзија линија; електронски

DEN 355.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Splice
Број На Модел На:
втората светска војна-0018
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..