• Обновено
50PCS YT609 RV3.5-6 Жица терминали Калај Позлатен Бакар Wire конектор 2.5-4 MM2 Кабел е Применливо 6 мм Отворот
zoom_in

50PCS YT609 RV3.5-6 Жица терминали Калај Позлатен Бакар Wire конектор 2.5-4 MM2 Кабел е Применливо 6 мм Отворот

DEN 74.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
YT609
is_customized:
Yes
Тип:
Splice

Слични производи во категоријата..