• Обновено
500 КОМПЈУТЕРИ ИЗОЛИРАНИ КАБЕЛОТ КРАЈОТ ТЕРМИНАЛИ E2508 AWG 14 кабел големина од 2,5 mm цевка Пред - изолирани терминали Ладно-цедените терминали
zoom_in

500 КОМПЈУТЕРИ ИЗОЛИРАНИ КАБЕЛОТ КРАЈОТ ТЕРМИНАЛИ E2508 AWG 14 кабел големина од 2,5 mm цевка Пред - изолирани терминали

DEN 237.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Splice
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Изолирани Кабелот Крајот Терминали
Материјал:
Бакар
Функција:
Може да биде идеален да се користи во морските и автомобилот апликации
изолационен материјал:
ПВЦ,најлон,топлина се смалуваат цевки
Функција:
Водоотпорен
Тип:
Splice
Тип:
изолирани терминал
Изолирани Кабелот Крајот Терминали:
Изолирани Кабелот Крајот Терминали
Интерфејс Тип:
AC/DC
Број На Модел На:
E2508
КАБЕЛОТ КРАЈОТ ТЕРМИНАЛИ :
изолирани терминали Ладно-цедените терминали

Слични производи во категоријата..