• Обновено
25ММ Нерѓосувачки Челик Инчен EZ Кертриџ Тетоважа Стисок Тип C со 2 Игли Барови за Кертриџ Тетоважа Игла & Машина
zoom_in

25ММ Нерѓосувачки Челик Инчен EZ Кертриџ Тетоважа Стисок Тип C со 2 Игли Барови за Кертриџ Тетоважа Игла & Машина

DEN 396.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Тетоважа Зафат
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SCG25C
Обликот:
Круг
Расположливиот:
No
Бренд Име:
EZ
Име на производ:
EZ Кертриџ Тетоважа Зафат
Материјал:
316 Хируршки нерѓосувачки челик
Количина:
1pcs контрола и 2 игли барови
Применливоста:
Одговара EZ кертриџ игли
Големина:
1 Inch