• Обновено
32-милиметри EZ Пресврт Тетоважа Алуминиум Легура Тетоважа Зафат 6/5 (32-милиметри) Прилагодлива за Трајна Шминка Тетоважа Машина Пиштол Игли 5 Бои
zoom_in

32-милиметри EZ Пресврт Тетоважа Алуминиум Легура Тетоважа Зафат 6/5 (32-милиметри) Прилагодлива за Трајна Шминка

DEN 1264.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Тетоважа Зафат
Обликот:
Круг
Расположливиот:
No
Број На Модел На:
TRCG32
Бренд Име:
EZ
Материјал:
Алуминиум
Големина:
32-милиметри
Количина:
1 buc
боја:
Црна,Зелена,Темно Сива боја , се Зголеми розова , Сина ,
Име:
EZ Пресврт Прстен Алуминиум Прилагодливи Кертриџ Тетоважа Зафат

Слични производи во категоријата..