• Обновено
Многу убава убавина Talasite оригиналното пакување за клиенти големи точка печатење симулација мека сатен површината ткаенини
zoom_in

Многу убава убавина Talasite оригиналното пакување за клиенти големи точка печатење симулација мека сатен површината

DEN 589.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
100% ES Влакна
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Слични производи во категоријата..