• Обновено
100X140CM 17 Нови Дизајни Солидна Боја zakka Памук, Лен Ткаенини Комбинација за DIY Шиење Малку Подароци Домашен Текстил(CR-114)
zoom_in

100X140CM 17 Нови Дизајни Солидна Боја zakka Памук, Лен Ткаенини Комбинација за DIY Шиење Малку Подароци Домашен

DEN 353.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
angtong
Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
обичен ткаенина
боја:
17 бои
is_customized:
Customized

Слични производи во категоријата..