• Обновено
Моден Црно и Бело Chiffon Pleated Ткаенини Убава Орган Plait Притисок Plait Модни Дами се Облекуваат(pleated 0.5 m)
zoom_in

Моден Црно и Бело Chiffon Pleated Ткаенини Убава Орган Plait Притисок Plait Модни Дами се Облекуваат(pleated 0.5 m)

DEN 312.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Ткаени
Шема:
Мелени
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Chiffon Ткаенина
Функција:
Анти-Pilling
Тип На Производ:
Tencel Ткаенина
Ширина:
150cm
Стил:
Обична
Nonwoven Техника:
Ламинат
Плетени Тип:
Искриват

Слични производи во категоријата..