• Обновено
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1pcs 100cm*150cm chiffon газа материјал за фустан марами chiffon внатрешна обвивка шамија печати Шиење евтини ткаенини
zoom_in

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1pcs 100cm*150cm chiffon газа материјал за фустан марами chiffon внатрешна обвивка шамија печати

DEN 150.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Техника:
Ткаени
Тип:
Chiffon Ткаенина
Стил:
Обична
Бренд Име:
inhomster
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Велур Ткаенина Тип:
Други
Ширина:
150cm
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Chiffon
Nonwoven Техника:
Други
Плетени Тип:
Други
Материјал:
Chiffon

Слични производи во категоријата..