• Обновено
MLT-D111S D111 MLT D111S 111 СЕМ црн Тонер Кертриџ За samsung Xpress M2070 M2070FW M2071FH M2020 M2020W M2021 M2022 M2022W
zoom_in

MLT-D111S D111 MLT D111S 111 СЕМ црн Тонер Кертриџ За samsung Xpress M2070 M2070FW M2071FH M2020 M2020W M2021 M2022

DEN 388.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Тонер Кертриџ
Функција:
Компатибилен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Samsung
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
за Samsung M2020/M2020W/M2022/M2022W/M2070/M2070W/M2070F/M2070FW
Бренд Име:
INTERFIT
тип на производ за Печатач/Копир/MFP:
сосема нов тонер кертриџ/нов печатач кертриџ/нов ласерски кертриџ
функција за печатење/Копир/MFP:
MLT-D111S D111 MLT D111S 111 СЕМ црн Тонер Кертриџ За samsung
бои/боја:
Црна Компатибилен нови тонер кертриџ за laserjet принтер
страница принос/печатење живот/печатење на страници:
Б.К.-1000/1800/1500pages @5% покриеност стапка од А4 или писмо
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
за Samsung M2020/M2020W/M2022/M2022W/M2070/M2070W/M2070F/M2070FW
поврзани со индустријата за Печатач/Копир/MFP:
Xpress M2070 M2070FW M2071FH M2020 M2020W M2021 M2022 M2022W
пакување за компатибилен тонер кертриџ:
1)Netural боја кутија 2)НДК Бренд боја во полето 3) Customerized боја кутија
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocopier модел:
за Samsung M2020/M2020W/M2022/M2022W/M2070/M2070W/M2070F/M2070FW
тонер кертриџ код /ОЕМ тонер код 1:
за SAMSUNG MLT-D111S/MLT-D1112S/MLT-D113S/MLT-D111L/MLT-D1112L

Слични производи во категоријата..