• Обновено
300) Тонер за ласерски кертриџ за Samsung CLP 300 300N CLX 2160 3160 (2k/1k страници)
zoom_in

300) Тонер за ласерски кертриџ за Samsung CLP 300 300N CLX 2160 3160 (2k/1k страници)

DEN 360.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
C, M, Y, Б.К.
Тип:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
за Samsung CLP 300N
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
INTERFIT
Компатибилен Бренд:
Samsung
тип на производ за Печатач/Копир/MFP:
сосема нов тонер кертриџ/нов печатач кертриџ/нов ласерски кертриџ
функција за печатење/Копир/MFP:
300) Тонер за ласерски кертриџ за Samsung CLP 300 300N CLX 2160 3160 (2k
бои/боја:
Црна/Синозелена/Магента/Жолта Компатибилен нови тонер кертриџ
страница принос/page Капацитет/печатење живот:
Б.К.-2000 CMY-1000 страници @5% покриеност стапка од А4
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
за Samsung CLP 300N
поврзани со индустријата за Печатач/Копир/MFP:
CLX 2160 3160 (2k/1k страници)
НДК пакување:
1)Netural боја кутија 2)НДК Бренд боја во полето 3) Customerized боја кутија
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocopier модел:
за Samsung CLP 300N
тонер кертриџ код /ОЕМ тонер кодот:
ЗА SAMSUNG CLP-C300A/CLP-K300A/CLP-M300A/CLP-Y300A/CLP-P300A/P300B

Слични производи во категоријата..