• Обновено
4 Пакет Компатибилен OKI Боја Тонер Кертриџ за Okidata C532 C542 MC563 MC573 46490605 46490606 46490607 46490608 Тонер за Полнење
zoom_in

4 Пакет Компатибилен OKI Боја Тонер Кертриџ за Okidata C532 C542 MC563 MC573 46490605 46490606 46490607 46490608 Тонер

DEN 6503.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
46490605 46490606 46490607 46490608
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
OKI
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
DJLP
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
OKI
Страница Принос:
Б.К
боја:
Црна Цијан Жолта Магента
категорија:
Печатач OKI C532 C542 MC563 MC573 потрошен материјал
Стоковните:
C532 тонер кертриџ MC573
Функција:
Компатибилни,замена OKI
Гаранција:
12 месец guanranted
за употреба во:
OKI C532 C542 MC563 MC573 Принтери
Компатибилен:
OKI C532 C542 MC563 MC573
Пакет:
4 Пакет тонер кертриџ C532 C542 MC563 MC573 Црна Цијан Жолта Магента
квалитет:
одделение А

Слични производи во категоријата..