• Обновено
прав за HP Боја 5550-DTN за HP Боја LaserJet 5500 за HP C 9733 за Canon 6829A004AA боја компатибилен ПРАВ
zoom_in

прав за HP Боја 5550-DTN за HP Боја LaserJet 5500 за HP C 9733 за Canon 6829A004AA боја компатибилен ПРАВ

DEN 1200.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
C, M, Y, Б.К.
Тип:
тонер во прав
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
HP
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
прав за HP Боја 5550-DTN за HP Боја LaserJet 5500
Бренд Име:
INTERFIT
тип на производ за Печатач/Копир/MFP:
Одделение А тонер прашок компатибилен тонер прав,рефил тонер во прав
функција за печатење/копир/photocopier:
прав за HP Боја 5550-DTN за HP Боја LaserJet 5500 за HP
бои/боја:
Црна/Синозелена/Магента/Жолт прашок за компатибилен нови тонер кертриџ
страница принос/page капацитет:
Б.К.-13K CMY-12K страници (25-30pages/грам) од 5% покриеност го оценувате
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
прав за HP Боја 5550-DTN за HP Боја LaserJet 5500
печатач/копир/MFP поврзани со индустријата:
C 9733 за Canon 6829A004AA боја компатибилен бесплатен превозот во ПРАВ
тонер оптоварување и НДК пакување:
BKCMY-1000Grams/торба(neautral пакување /прилагодено за пакување)
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocopier модел:
прав за HP Боја 5550-DTN за HP Боја LaserJet 5500
Тонер кертриџ модел /ОЕМ тонер код 1:
за HP C9730A/C9731A/C9733A/C9732A/C9730A/645A/C9731AC/C9732AC/C9733AC

Слични производи во категоријата..