• Обновено
шише 407165 во прав За Ricoh Aficio СП 100e Lanier СП 100SFe Savin СП 100SUe 112SU 100LA Црн Тонер Кертриџ Ресетирате во прав
zoom_in

шише 407165 во прав За Ricoh Aficio СП 100e Lanier СП 100SFe Savin СП 100SUe 112SU 100LA Црн Тонер Кертриџ Ресетирате

DEN 76.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
тонер во прав
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
за Ricoh Aficio SP100/SP100e/SP100SF e/SP100SU e/SP112SF/SP112SU
Бренд Име:
INTERFIT
Компатибилен Бренд:
ЗА RICOH/ЗА SAVIN/ЗА LANIER
тип на производ за печатач/копир/MFP:
Одделение А тонер прашок компатибилен тонер прав,рефил тонер во прав
функција за печатење/Копир/MFP:
шише 407165 во прав За Ricoh Aficio СП 100e Lanier СП 100SFe Savin
бои/боја:
Црна/Синозелена/Магента/Жолта компатибилен нови тонер кертриџ тонер во прав
Страница принос/Page Капацитет по грама:
>28pages/грама со 5% покриеност со А4
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
за Ricoh Aficio SP100/SP100e/SP100SF e/SP100SU e/SP112SF/SP112SU
печатач/копир/MFP поврзани со индустријата:
СП 100SUe 112SU 100LA Црн Тонер Кертриџ Ресетирате во прав
тонер оптоварување и НДК пакување:
Б.К.-90grams/шише или торба (neautral пакување/прилагодено за пакување)
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocopier модел:
за Ricoh Aficio SP100/SP100e/SP100SF e/SP100SU e/SP112SF/SP112SU
тонер кертриџ модел /ОЕМ тонер код 1:
за Ricoh 407165/за Ricoh 407166 /за Ricoh СП 100LA

Слични производи во категоријата..