• Обновено
C9600) ласерски во боја тонер прашок за OKI C9650 C9600 C9800 C9850 C9655 C 9600 9650 9800 9850 9655 1kg/торба KCMY
zoom_in

C9600) ласерски во боја тонер прашок за OKI C9650 C9600 C9800 C9850 C9655 C 9600 9650 9800 9850 9655 1kg/торба KCMY

DEN 5436.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
за OKI C9650 C9600 C9800 C9850 C9655 C 9600 9650 9800 9850 9655 1kg/б
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
OKI
Бренд Име:
INTERFIT
тип на производ за печатач/копир/MFP:
Одделение А тонер прашок компатибилен тонер прав,рефил тонер во прав
функција за печатење/Копир/MFP:
C9600) ласерски во боја тонер прашок за OKI C9650 C9600 C9800 C9850 C9655
бои/боја:
Црна/Синозелена/Магента/Жолта ласерски печатач тонер кертриџ тонер во прав
Страница принос/Page Капацитет по грама:
Б.К.-15000/18500 CMY-15000/16500 страници(25-30pages/грам) од 5% покриеност
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
за OKI C9650 C9600 C9800 C9850 C9655 C 9600 9650 9800 9850 9655 1kg/б
печатач/копир/MFP поврзани со индустријата:
C9600 C9800 C9850 C9655 C 9600 9650 9800 9850 9655 1kg/торба KCMY
тонер оптоварување и НДК пакување:
ПАКУВАЊЕ
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Photocopier/MFP/Копир mocel:
за OKI C9650 C9600 C9800 C9850 C9655 C 9600 9650 9800 9850 9655 1kg/б
тонер кертриџ модел /ОЕМ тонер код 1:
42918984/42918981/42918982/42918983/42918920/42918919/429189218/

Слични производи во категоријата..