• Обновено
година Нови Шеќер Торта Декоративни мувла DIY Танцување Балет Девојка Силикони рачно изработени Сапун Чоколадо Мувла
zoom_in

година Нови Шеќер Торта Декоративни мувла DIY Танцување Балет Девојка Силикони рачно изработени Сапун Чоколадо

DEN 191.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
LX мувла
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
LX-Q772
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Силикони:
100% храна одделение силиконски
дизајн:
шлаг
боја:
Случаен испорака
Производство на земја/регион:
Пекинг, Кина
Издржливост :
може да се користи илјадници пати
Отпорност На Топлина:
Од -40 до +280 Degress F
Употреба:
калап за makingchocolate, фондан, бонбони, декорација торта или колаче
Услуга:
ОЕМ

Слични производи во категоријата..