• Обновено
Божиќ калапи силиконски калап сапун Пастирски снешко и птица сапун калапи DIY чоколадо мувла сапуни мувла рачно изработени божиќ подарок
zoom_in

Божиќ калапи силиконски калап сапун Пастирски снешко и птица сапун калапи DIY чоколадо мувла сапуни мувла рачно изработени

DEN 287.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
54125
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
PRZY
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Слични производи во категоријата..