• Обновено
Европската шема крпа рек / виш позлатени метал крпа носителот / салфетка носителот / home додатоци хотел кафе бар
zoom_in

Европската шема крпа рек / виш позлатени метал крпа носителот / салфетка носителот / home додатоци хотел кафе бар

DEN 359.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Злато, Сребро.
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
Wilton
Материјал:
Метал
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
m
Непристојни Слика:
No

Слични производи во категоријата..