• Обновено
Трговија на големо Силиконски калап K346 Мини Сончоглед bud форма Декорација Фондан торта калап за Печење мувла
zoom_in

Трговија на големо Силиконски калап K346 Мини Сончоглед bud форма Декорација Фондан торта калап за Печење мувла

DEN 167.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
K346
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
lanhaidun
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слични производи во категоријата..