• Обновено
DIY На цицање дете Божиќ свадба фондан торта бонбони готвење алатки и украсени смола силиконски калап F0334
zoom_in

DIY На цицање дете Божиќ свадба фондан торта бонбони готвење алатки и украсени смола силиконски калап F0334

DEN 232.56

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
ангелските крилја
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
FT-334
Тип:
Торта Алатки
Фабриката места:
Трговија на големо:
кориснички:
100% Храна одделение материјал:
Превозот Пратката:
Примена:
Употреба:
Направи:
Рејтинг на температура:
боја:

Слични производи во категоријата..