• Обновено
Хром Месинг Бања Ѕид Монтирани Двојна Рачка Дожд Туш Тапа Сет со Clawfoot Када Миксер Допрете Wcy351
zoom_in

Хром Месинг Бања Ѕид Монтирани Двојна Рачка Дожд Туш Тапа Сет со Clawfoot Када Миксер Допрете Wcy351

DEN 4559.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Бања & Туш Чешми,Бања & Туш Чешми
Број На Модел На:
Wcy351
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Стил:
Современа
Големина:
8 inch
Изложени Туш Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот

Слични производи во категоријата..