• Обновено
FORUDESIGNS Гроздобер Печатење Тексас Мачка Ранец за Тинејџер Девојки Ретро Деца Фармерки Животинско Rucksack Средно Училиште Satchel Bookbag
zoom_in

FORUDESIGNS Гроздобер Печатење Тексас Мачка Ранец за Тинејџер Девојки Ретро Деца Фармерки Животинско Rucksack Средно

DEN 503.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Ранци
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
C
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Полиестер
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Никој
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Тип На Објект:
coo мали деца деца ранец
Точка име :
класичен персоналните bagpack
usuage:
за училиштето
Се прилагодите:
Yes
Пад на превозот:
Yes
боја:
Сина

Слични производи во категоријата..