• Обновено
Sanmin Пулсот Електромагнетниот Вентил, 4 Поени Интерфејс, Bistable Електромагнетниот Вентил Сензор Тапа Рамна Вентил 6V
zoom_in

Sanmin Пулсот Електромагнетниот Вентил, 4 Поени Интерфејс, Bistable Електромагнетниот Вентил Сензор Тапа Рамна Вентил

DEN 551.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Спецификација:
SM211B, SM211B copper, SM211C copper, SM208B2
Број На Модел На:
SM211C
Порт Големина:
G3/8 Инчен
Бренд Име:
NBSANMINSE
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Тема Тип:
G
Медиуми:
Вода
моќност:
Електромагнетниот
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
протокот метри
Материјал:
ПОМ
Работен напон:
DC3.6V ~ 6.5 V
Серпентина отпор:
9
Начини на операција:
позитивни пулсот отворен, негативниот пулс исклучување, пулс ширина 30ms
Температурата спектар на:
1-75
Работен Притисок:
0.02-1.0 mpa
Главно Се Користи:
Индукција санитарија, бања тапа

Слични производи во категоријата..