• Обновено
SmartYIBA Видео Спогодба 7 Инчен Монитор Wifi Wireless Видео Врата Телефон Врата Камера Спогодба Систем СТАН
zoom_in

SmartYIBA Видео Спогодба 7 Инчен Монитор Wifi Wireless Видео Врата Телефон Врата Камера Спогодба Систем СТАН

DEN 4536.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метод На Конекција:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Тип:
Спогодба Систем
Врата:
Yes
моќност:
220v
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Водоотпорен:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Агол На Гледање (°):
92
моќност:
11V-240v
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
SmartYIBA
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
IP Камера Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Материјал:
Анти-оксидација алуминиум panel
Екран Тип:
Боја На Екран На Допир
Технологија:
Дигитални
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Број На Модел На:
705WMJS11
Големина:
7inch
Резолуција:
1000
Камерата:
боја

Слични производи во категоријата..