• Обновено
7 Инчен лична Карта/Лозинка за Пристап за Контрола на Видео Врата Телефон
zoom_in

7 Инчен лична Карта/Лозинка за Пристап за Контрола на Видео Врата Телефон

DEN 3336.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Врата:
No
моќност:
15v
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Сензор Големина(Инчен):
1/4
IP Камера Интерфејс:
No
Зона За Внесување:
Никој
Бренд Име:
нови слетување
Големина:
Other
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Технологија:
Аналогни
Агол На Гледање (°):
92
Материјал:
Други
боја:
Бела
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Број На Модел На:
Други
Екран Тип:
боја
Тип:
Затворен Машина
Водоотпорен:
Yes
Одговарање На Режимот:
Телефон
Резолуција:
> 420 TV Линија
Камерата:
Други
Комплет За Конфигурација:
Внатрешен мониторинг
моќност:
Други

Слични производи во категоријата..