• Обновено
BENGU 5 Компјутери HCS T144D Убодни Видов Ножеви Дрво, Метал Брзо Сечење Reciprocating Виде Ножот
zoom_in

BENGU 5 Компјутери HCS T144D Убодни Видов Ножеви Дрво, Метал Брзо Сечење Reciprocating Виде Ножот

DEN 29.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Сечилото Материјал:
Други
Број На Модел На:
11AG400094
Сечилото Тип:
Reciprocating Видов Ножеви
Број на Компјутери:
5 компјутери
Бренд Име:
BENGU

Слични производи во категоријата..