• Обновено
BF-RX903 COM ПОРТА Програмирање кабел за Beifeng BF-3000 BELFONE BF-3000 двонасочна Радио Станица Repeater
zoom_in

BF-RX903 COM ПОРТА Програмирање кабел за Beifeng BF-3000 BELFONE BF-3000 двонасочна Радио Станица Repeater

DEN 750.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Is_Display:
No
Разговор Опсег:
N/A
Фреквентен Опсег:
N/A
Број На Модел На:
BF-RX903
Воки Токи Тип:
repeater
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Складирање Канал:
N/A
Материјал:
Пластични
Максимален Домет:
Димензии:
Должина на кабел

Слични производи во категоријата..