• Обновено
Турбо кертриџ 725071 701164 7701474413 7711134674 8200052297 core chra за Рено Espace III 2.2 dCi G9T 96Kw 2000-
zoom_in

Турбо кертриџ 725071 701164 7701474413 7711134674 8200052297 core chra за Рено Espace III 2.2 dCi G9T 96Kw 2000-

DEN 2544.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Должина:
14inch
Објектот Висина:
14inch
Модел Година:
2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Frequence Опсег:
725071-1 725071-2 725071-3 725071-4 725071-5 725071-6 725071-7
Бренд Име:
westmove
Објектот Тежина:
2.1kg
Материјал Тип:
725071-9 725071-10 725071-8 701164-1 701164-2 701164-3 701164-4
Поставување на Возило:
725071-5002S 725071-0002 701164-0002 7250715002S 7250710002 7011640002
Објектот Ширина:
14inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Автомобил Производител:
Рено
Име На Модел:
турбополнач мотор chra core 701164-9 701164-10 701164-6 701164-7
Специјални Функции:
725071 5002S 0002 701164 0002 7701474413 7711134674 8200052297

Слични производи во категоријата..