• Обновено
1 на Твин Турбо CT12A CT12A-1 17201-46010 17201 46010 Турбополнач За TOYOTA, Lexus Soara За Супра 1JZGTE 1JZ-GTE 1JZ GTE 2.5 L
zoom_in

1 на Твин Турбо CT12A CT12A-1 17201-46010 17201 46010 Турбополнач За TOYOTA, Lexus Soara За Супра 1JZGTE 1JZ-GTE 1JZ

DEN 6407.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Ширина:
10inch
Модел Година:
1996-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
Турбина Тркала K418
Автомобил Производител:
Фолксваген
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
10inch
Име На Модел:
Твин Турбо CT12A 17201-46010 За TOYOTA, Lexus Soara Супра 1JZ-GTE 2.5 L
Објектот Тежина:
7kg
Име На Модел:
Твин ТУРБО CT12A CT12A-1 или CT12A-2 Турбо Турбополнач
Автомобил модел:
За ТОЈОТА Soara Soarer Супра Lexus 220D КРУНА 133 135 2.5 L 1990-
моторот моторот:
1JZ-GTE 1JZGTE 1JZ GTE 1J-Z-GTE 2.5 L 280HP
Дел Бр.:
17201-46010 17208-46010 17201-46020 17201 46010 17201 46020
ОЕМ Нема..:
1720146010 1720146020 17208 46010 1720846010
турбополнач:
еден од Твин ТУРБО 1 компјутер

Слични производи во категоријата..