• Обновено
Турбо Поправка Комплет обнова GT1749V 724930 724930-5009S 03G253014H За Ауди А3 ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Touran За Седиште Толедо BKD BKP AZV 2.0 L
zoom_in

Турбо Поправка Комплет обнова GT1749V 724930 724930-5009S 03G253014H За Ауди А3 ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Touran За Седиште

DEN 779.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
Турбополнач Поправка Комплет обнова GT1749V 724930-5009S ФОЛКСВАГЕН Touran 2.0 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
5inch
Модел Година:
2000-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
5inch
Автомобил Производител:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
5inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Име На Модел:
BV39 724930 Турбополнач Турбо Поправка Комплет обнова Колекции
Специјални Функции:
Воздухот Дози
Автомобил модел:
За Ауди А3 За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Touran За Седиште Толедо III
моторот моторот:
BKD BKP AZV 2.0 TDI 2.0 L TDI 140HP 2000-
Дел Бр.:
724930-0009 724930-5006S 724930-5008S 724930-5009S 724930-0008
ОЕМ Бр.:
03G253019A 03G253014H 03G253014HV 03G253010J
Дел NO..:
724930 0009 724930 5006S 724930 5008S 724930 5009S 724930 0008
ОЕМ Нема..:
03G253010JX 03G253019AX 03G253019AV 03G253014HX

Слични производи во категоријата..