• Обновено
BOQUERON за Мерцедес Бенц S Класа W204 W212 W221 Viano Вито 10~12 S600 S550 S500 CCD HD Автомобил Обратен Паркинг Rear View Camera
zoom_in

BOQUERON за Мерцедес Бенц S Класа W204 W212 W221 Viano Вито 10~12 S600 S550 S500 CCD HD Автомобил Обратен Паркинг

DEN 543.84

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Boqueron
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Автомобил Творецот 1:
за Мерцедес Бенц S Класа W204 W212 W221 S600 S550 S500
Автомобил Создателот 2:
за Мерцедес Бенц Viano Вито 2010 2011 2012
Слика Тип:
Огледало На Сликата
Видео излез:
Жолта РКА Конектор
Должина на Видео Кабел:
6m/Безжична Факултативна
Работен напон:
DC 12V
Температурата На Работа:
-40 степенот до +80 степен
Агол На Гледање:
170 степен (Дијагонала), 138 степен (Хоризонтална), 125 степен (Вертикална)
Инсталација Место:
Фабрички Оригинални Камера Дупка
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц

Слични производи во категоријата..