• Обновено
Lyudmila Безжична Камера За Hyundai Elantra Inokom 2001~2010 / Назад нагоре Обратна Rear view Camera / HD CCD Ноќ Визија
zoom_in

Lyudmila Безжична Камера За Hyundai Elantra Inokom 2001~2010 / Назад нагоре Обратна Rear view Camera / HD CCD Ноќ

DEN 867.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Бренд Име:
Lyudmila
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Материјал Тип:
ABS
Жица или Безжично:
Безжичната
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Одговара:
ЗА Hyundai Elantra Inokom 2001~2010

Слични производи во категоријата..