• Обновено
BigBigRoad Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг Копија Камера со моќ реле / Филтер За тојота круна 2008 2009 хонда spirior 2013
zoom_in

BigBigRoad Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг Копија Камера со моќ реле / Филтер За тојота круна 2008 2009 хонда

DEN 777.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Напон:
12V
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
BigBigRoad

Слични производи во категоријата..