• Обновено
LiisLee Автомобил Rear View Camera За ТОЈОТА 86GT GT 86 FT GT86 За Субару BRZ XV Crosstrek За Scion FR-S FRS Ноќ Визија Бекап
zoom_in

LiisLee Автомобил Rear View Camera За ТОЈОТА 86GT GT 86 FT GT86 За Субару BRZ XV Crosstrek За Scion FR-S FRS Ноќ Визија

DEN 578.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liislee
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Алармот Тип:
Задната Страна

Слични производи во категоријата..