• Обновено
BigBigRoad Автомобил Интелигентни Динамична Песна Rear View Camera Обратна Камера За Peugeot 301 308 408 508 C5 / Citroen C4 C5 MG3 MG5
zoom_in

BigBigRoad Автомобил Интелигентни Динамична Песна Rear View Camera Обратна Камера За Peugeot 301 308 408 508 C5 /

DEN 1101.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Напон:
12v
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
2M,6M
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
BigBigRoad
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
ТВ Линија:
600TV Линии
пиксели:
648*488

Слични производи во категоријата..