• Обновено
FUWAYDA SONY CCD Чип Сензор Авто Автомобил Задните Видите Обратна Огледало Слика со Водич Линија КАМЕРА за Hyundai Elantra Avante 2012 HD
zoom_in

FUWAYDA SONY CCD Чип Сензор Авто Автомобил Задните Видите Обратна Огледало Слика со Водич Линија КАМЕРА за Hyundai

DEN 549.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA

Слични производи во категоријата..