• Обновено
FUWAYDA Безжична SONY CCD Чип Сензор Автомобил RearView Обратна Огледало Слика Со Водич Линија КАМЕРА за Hyundai Elantra Avante 2012
zoom_in

FUWAYDA Безжична SONY CCD Чип Сензор Автомобил RearView Обратна Огледало Слика Со Водич Линија КАМЕРА за Hyundai Elantra

DEN 839.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA

Слични производи во категоријата..