• Обновено
Rearview Паркинг Копија Обратен Автомобил Безжична Камера за Mazda 3 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Спорт Mazda2
zoom_in

Rearview Паркинг Копија Обратен Автомобил Безжична Камера за Mazda 3 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012

DEN 306.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Fongent
Алармот Тип:
Алармни Системи,Задната Страна
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
Пластични
Ноќ визија:
Поддршка Ноќ Визија
Работна околина:
-40 степен centigrade до +80 степен centigrade
Водоотпорен:
Поддршка Водоотпорен
како широк е приказ на агол:
многу широк, речиси 170 Степен
Сигнал Систем:
PAL/NTSC за избра
сензор на слика:
Нови Superhigh се чувствителни на Светлина Боја со Висок Квалитет Сензор
Резолуција:
480 TV линии (Enhanced) 648*488 Пиксели
Видео излез:
РКА/4 Pin Din, 1.0 Vpp композитен видео во 75ohms
Работен напон:
12V DC
Минимална Осветлување:
0.3 Лукс (ден), 0Lux (со IR)

Слични производи во категоријата..