• Обновено
FUWAYDA SONY CCD ЧИП АВТОМОБИЛ Авто ЗАДНИТЕ ВИДИТЕ ОБРАТНА КОПИЈА на КАМЕРАТА ЗА Хонда 2006 2007 2008 2009 Со Водич Линија ВОДООТПОРЕН HD
zoom_in

FUWAYDA SONY CCD ЧИП АВТОМОБИЛ Авто ЗАДНИТЕ ВИДИТЕ ОБРАТНА КОПИЈА на КАМЕРАТА ЗА Хонда 2006 2007 2008 2009 Со Водич

DEN 455.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA

Слични производи во категоријата..