• Обновено
DIYKIT Двојна 4.3 инчен Екран Rearview Автомобил Огледало Монитор + Водоотпорен IR Ноќ Визија Автомобил Задните Видите Обратна Копија Автомобил Камера
zoom_in

DIYKIT Двојна 4.3 инчен Екран Rearview Автомобил Огледало Монитор + Водоотпорен IR Ноќ Визија Автомобил Задните Видите

DEN 2540.64

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
DIYKIT
Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Леќа Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Посебна функција:
Двоен LCD Дисплеј
Видео:
4 начин видео влез

Слични производи во категоријата..