• Обновено
BW9045 Кина Пост Бесплатен Превозот Водоотпорни 170 Степен Широк Агол задна камера за Форд Фокус 2009-2011 Автомобил Rear View Camera
zoom_in

BW9045 Кина Пост Бесплатен Превозот Водоотпорни 170 Степен Широк Агол задна камера за Форд Фокус 2009-2011 Автомобил

DEN 477.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
ВИСАТ XIAN
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Ford

Слични производи во категоријата..