• Обновено
1.5 инчен тркала на челик јаже со лого(со дијаметар 40mm,дебелина 8мм,ритам U) 6pcs/многу
zoom_in

1.5 инчен тркала на челик јаже со лого(со дијаметар 40mm,дебелина 8мм,ритам U) 6pcs/многу

DEN 204.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Вратата Ролки
Бренд Име:
Rong Тркалање
Број На Модел На:
1.5 инчен ролери на челик јаже
DIY Материјали:
Металугрија
materal:
c45 челик
боја:
Galvanization
Имајќи:
1PCS 635ZZ
Имајќи го понесе:
5mm
Капацитет:
100kg/еез

Слични производи во категоријата..