• Обновено
2 инчен лизгачки макара ритам V со 6201RS Лого (со дијаметар од 48mm,дебелина 17mm)
zoom_in

2 инчен лизгачки макара ритам V со 6201RS Лого (со дијаметар од 48mm,дебелина 17mm)

DEN 324.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Вратата Ролки
Бренд Име:
Rong Тркалање
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
2 инчен лизгачки макара
materal:
c45 челик
боја:
поцинкуван
Имајќи:
1PCS 6201RS
Имајќи го понесе:
12mm
Капацитет:
150kg/еез

Слични производи во категоријата..