• Обновено
Трговија на големо Мажи & Жени со Висок Квалитет Вистинска Кожа Хривнија Види Бенд 18mm 20mm Brown&Црна Рака Тока
zoom_in

Трговија на големо Мажи & Жени со Висок Квалитет Вистинска Кожа Хривнија Види Бенд 18mm 20mm Brown&Црна Рака Тока

DEN 110.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бендот Боја:
Црна, Кафеава, Црна Rosegold, Браун Rosegold
Бендот Ширина:
18mm, 20mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Должина:
22cm
Број На Модел На:
Watchbands
Бренд Име:
BUMVOR
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Боја:
multicolor
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..